דלתות אש מזוגגות

דלתות אש מזוגגות

דלתות אש מזוגגות
לא משנה היכן אתה עובד, כמעט תמיד קיים סיכון כלשהו לשריפה. תעשיות מסוימות מציעות יותר סיכון מאחרות, אבל בין אם אתה במשרד, בית חולים, חנות או סוחר בניין, דלתות אש מזוגגות מסוימות עשויות להיות השקעה חכמה. למרבה הצער, שריפות קורות בשלב זה או אחר, במיוחד קשה למנוע אותן כאשר עובדים בתעשיות הדורשות הרבה חימום, התכה והתאדות כמו התעשייה הכימית. עם זאת, אנו יכולים לעשות כל שביכולתנו כדי לעצור את התפשטותם ולגרום לנזק רב מהנדרש. זה המקום שבו דלתות אש מזוגגות יכולות להיכנס.

מה צריכה האש כדי לקיים את עצמה?
אש זקוקה למספר גורמים לתנאים אידיאליים, אך בדרך כלל יכולה להתחיל ולקיים את עצמה בשלושה אלמנטים בסיסיים; חום, חמצן ודלק. כשאנחנו אומרים חום אתה יכול לחשוב על איך חפצים יכולים להתלקח בטמפרטורות מסוימות, אבל בשביל שריפה יספיק ניצוץ פשוט. חמצן הוא די מובן מאליו, כל אש זקוקה לחמצן כדי לשמור על להבה וחום באמצעות חמצון. אחרון דלק, עכשיו זה לא חייב להיות בנזין או בנזין, זה יכול להיות כל דבר שיתלקח כמו עץ, פלסטיק מסוים, נייר, שיחים יבשים או כימיקל מדליק. רואים למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו אומרים שריפה יכולה לקרות כמעט בכל מקום? הכל יכול להתחיל עם מחשב שחומם יתר על המידה על שולחן עץ…

מה הופך דלת אש מזוגגת לחסינת אש?
דלתות אש מזוגגות בחומר בעל נקודות התכה גבוהות ועמידות בפני אש. חומר זיגוג זה עשוי לנוע בין פאנל קטן בדלת למסך מזוגג להעברת אור ובטיחות מירבית. בנסיבות רגילות זכוכית נסדקת כאשר היא נחשפת לחום ועלולה ליפול מוקדם למדי בשריפה, מה שגורם לעלייה בסיכון לסכנות כמו חתכים וחתכים, כמו גם אלה כתוצאה מהשריפה, כאשר שריפה מדורגת כ"זכוכית" של הדלת. יישאר שלם למשך זמן רב יותר. זה עוזר להגביל את האש לחדר או אזור אחד, מניעת התפשטות, מסייע בפינוי ומפחית את כמות הנזק הפוטנציאלי.

מה ממליצה ח.ד הנדסת מיגון בע"מ ?
ח.ד הנדסת מיגון בע"מ הם מומחים בכל סוגי הדלתות והמערכות האוטומטיות, החל משימוש מסחרי ועד יישומי בטיחות ובתי חולים. אנו יותר משמחים לייעץ לך לגבי האפשרויות והצעדים הטובים ביותר שיש לנקוט לקראת קבלת פתרון הדלת האוטומטית שלך. באשר לדלתות אש מזוגגות, אנו ממליצים על EVOLUS TF, אשר תוכנן לחלוקה של סביבות עומס אש גבוה, כדי לתת קלט, אלגנטיות והרמוניה עם הסביבה הסובבת, מה שיבטיח רמה גבוהה של בטיחות בחצרים שלך.