מי חשב שדלתות אש יכולות להיות כל כך מסוגננות?
זה לא סוד שדלתות אש צברו מוניטין של חוסר אטרקטיביות במקצת. במשך שנים הם שימשו רק כאמצעי מעשי, חסרי כל קשר לטעם או אסתטיקה. ח.ד הנדסת מיגון, לעומת זאת, יצאה להפיג את הסטריאוטיפ הזה עם דלתות חדישות העומדות בכל הדרישות של תקנות הבנייה בבריטניה, תוך שהיא מגלמת המון סגנון. עבודה צמודה הן עם יצרנים והן עם יועצי כבאות פירושה שאנו יכולים לספק את הטוב ביותר בתכנון מבלי להתפשר על הבטיחות. עכשיו זה לא עושה שינוי מרענן?

דלתות אש: מה כל המהומה?

דלתות אש פועלות על ידי האטת התפשטות השריפה, מה שמגדיל באופן דרסטי את סיכויי ההישרדות של המעורבים. הם עשויים משכבות של חומרים כגון עץ, פלדה, גבס, זכוכית רשת וורמיקוליט. המשמעות היא שיש להם זמן בעירה איטי בהרבה מדלתות רגילות. בניגוד למה שחושבים, עשן למעשה מזיק יותר מהלהבות עצמן, כאשר אש מייצרת גזים רעילים שאינם נסבלים לבני אדם. לכן חיוני שכל דלת כיבוי אש תצויד באמצעים המתאימים להאטת חדירת העשן לרחבי הבניין.

עובדה: על פי ההערכות 50%-80% ממקרי המוות בשריפה הם תוצאה של פציעות משאיפת עשן ולא מכוויות.

כל דלת כיבוי אש חייבת לעבור סדרה של בדיקות קפדניות כדי להיחשב כשרה למכירה. לדוגמה, כל אחד ואחד שאנו מוכרים יעבור בדיקת מעבדה קפדנית כדי לוודא שהוא יכול לעמוד באש כל עוד הוא מובטח, כלומר 30 או 60 דקות. כל דלתות האש שלנו מגיעות עם דוח בדיקת אש המסופק על ידי יועץ אש מוכר. בנוסף, ישנן הערכות אש זמינות עבור כל דלת המוצעת ככזו, כלומר אתה יכול להיות שקט נפשי מוחלט בכל הנוגע לבטיחות הרכוש שלך והאנשים שבתוכו. חשוב לזכור שכל דלת אש צריכה להיות מסופקת עם דוח בדיקת האש; משהו שכדאי לזכור בעת ביצוע הרכישה.

הפרטים הקטנים והחשובים

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת דלת אש, וזו הסיבה שאנו מתגאים בכך שאנחנו המקום המומלץ לכל התוספות הנוספות. אלה כוללים מסגרות של דלתות אש, פסים מתפיחים ומוצרי ברזל מתאימים בדירוג אש. הם אולי נראים כמו צעדים קטנים לנקוט אבל הם עושים הבדל עצום. דלתות אש הן, באופן כללי, יקרות יותר מדלתות סטנדרטיות בשל החומרים המיוחדים הנדרשים והעיצוב המורכב הכרוך בכך. הדלתות במחיר גבוה יותר, למשל, הן לרוב דלתות אש מזוגגות בשל הזכוכית המיוחדת שבה נעשה שימוש. אם אתה בעל בניין, עם זאת, תמיד כדאי לבחור בדלתות אש על פני דלתות סטנדרטיות – במיוחד במקומות שבהם יש כמויות גדולות של אנשים. יש, כמובן, סיכוי טוב שאתה אכן מחויב על פי חוק להשתמש בדלתות אש. בדוק עם קצין הכבאות או מפקח הבנייה המקומי שלך כדי לוודא שאתה עומד בתקנות דלת האש.

עובדה: יש כ-59,000 שריפות בתים בשנה בבריטניה.

ברור שבחירה בדלתות אש יכולה להציל חיים, אז למה לא כולם עושים את זה? מחסום מרכזי הוא כמובן זה של האסתטיקה. אנו מתגאים בבתים שלנו ואין לנו מקום לדלתות בעלות מראה מגושם העומדות בניגוד לשאר העיצוב שלנו. ובכן, זה המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה. כפי שהוזכר קודם לכן, אנחנו שואפים לשנות את הנוף של דלתות אש עם עיצובי "הדלת הרגילה" שלנו. אם אתה אוהב דלת במגוון הסטנדרטי שלנו, נשמח לספק את אותו סגנון בדלת אש. וואלה – הבעיה נפתרה!

אז, ללא עיכובים נוספים, למה שלא תסתכל על מגוון דלתות האש שלנו? הבטיחות מעולם לא נראתה כל כך טוב.