מהם דלתות אש מזוגגות ?

כאשר מתכננים מבנה חדש או שיפורים במבנה קיים, מוצרי בטחון ובטיחות הם מוצר חשוב עליו יש לתת את הדעת. אנחנו בחברת ח.ד הנדסת מיגון אש מציעים לכם מגוון מוצרי בטיחות כמו גם צוות מנוסה ומומחה לפיתוח, ייצור והתקנה של מגוון פתרונות בתחום האש, עשן, הדף, פריצה קרה ועוד.

דלתות בטיחות ודלתות בטיחות מזוגגות

אחד המוצרים השכיחים, דלת אש נועדה לעמוד בתנאי שריפה למשך פרק זמן, היא יוצרת חיץ זמני בין החדר בו התפשטה אש או עשן לבית החללים הסמוכים, ובכך מסייעת בבלימת ועיכוב התפשטות שריפה. מוצר נוסף נפוץ בבתים ובמבנים ציבוריים הוא דלת הדף, אשר נועדה לעמוד בפני עומסים דינמיים גדולים במיוחד, כמו קיר הגנה בעת פיצוץ, אך גם מיועדת להפתח ולהסגר ביומיום, מה שמחייב מתן תשומת לב רבה בתכנון.

השימוש בזכוכית כאלמנט בנייה הפך לפופולארי בשנים האחרונות. לכן כיום דלתות אש מזוגגות או דלתות הדף מזוגגות הן פתרון מושלם עבור מי שאינו רוצה להתפשר בפן האסתטי, אך גם רוצה לחוש מוגן ובטוח. דלתות בטחון מזוגגות משרתות את אותה מטרה כמו דלתות בטחון מפלדה, אך מקובל לחשוב שהן יותר נעימות לעין. דלתות הבטחון שלנו מורכבות ממערכת פרופילים חכמה, המאפשרת גמישות בתכנון ויכולת להתאים את הניראות של המוצר בהתאם לתכנון האדריכלי והעיצוב הכללי של החלל. דלתות הדף מזוגגות, ודלתות אש מזוגגות הן רק חלק ממגוון מוצרי הבטיחות שאנחנו מציעים.

מחלקת הייצור שלנו קפדנית ודייקנית, וכל המוצרים שלנו עומדים בתקנים ת"י 1212, ת"י 931, BS5051, EN1063, N.F.P.A , ISO 9002 – המחמירים ביותר בארץ ובעולם.

חברת ח.ד. הנדסת מיגון אש – אצלנו כל לקוח חשוב

אנחנו יודעים כי כל לקוח חשוב, ומקפידים ללוות את הלקוחות שלנו לאורך התהליך עם אנשי צוות מקצועיים, מנוסים וקשובים משלב התכנון, הייצור ועד התקנת המוצר באתר, ומחלקת הייצור שלנו עומדת ביעדים ובזמנים לחוצים, מבלי לגרוע מאיכות המוצרים שלנו.

נסיוננו הרב לימדנו כי מקומנו בפסגת תחום המיגון והבטיחות הושג ונשמר הודות לערכים של יושר, אדיבות, אמינות ואיכות.

דלתות אש מזוגגות