מהן דלתות חסינות אש

דלתות חסינות אש הן דלתות הנועדו לסייע בבלימת ועיכוב התפשטות שריפה. דלת אש מיועדת לעמוד בפני אש למספר שעות, וכך יוצרת חיץ זמני בין החדר בו התפשטה אש או עשן לבית החללים הסמוכים, ומאפשרת פרק זמן נוסף למילוט וחילוץ במקרה של שריפה.

בשנים האחרונות השימוש בזכוכית כאלמנט בנייה תפס תאוצה והפך לפופולארי. לכן כיום ניתן גם להתקין את אותן דלתות חסינות אש, אך עם זכוכית אש, כלומר זכוכית חסינת אש. דלתות אלה מזכוכית חסינת אש משרתות את אותה המטרה בדיוק, אך מקובל לחשוב שהן יותר נעימות לעין מאלו העשויות פלדה.

מוצרים מזכוכית חסינת אש של חברת ח.ד הנדסת מיגון אש

כאשר חושבים על שימוש בזכוכית חסינת אש מחיר מיד עולה כשיקול, אך כמו כל החלטה בתחום הבנייה יש לשקול את הסוגייה האסתטית, שהרי ללא ספק ישנם חללים בהם זכוכית אש תשתלב באופן הומוגני יותר עם העיצוב מאשר מוצר פלדה. אז בעצם כששוקלים זכוכית חסינת אש מחיר הזכוכית מול מחיר הפלדה אינו השיקול היחידי, אלא הניראות של החדר או המבנה. בנוסף, דלתות האש שלנו מורכבות ממערכת פרופילים חכמה, המאפשרת גמישות תכנונית, ולפיכך מתאימה עצמה למימדים והניראות של המוצר, הכל בהתאם לתכנון האדריכלי ועיצובו של החלל.

היות ומטרת המוצרים שלנו היא בטיחות בראש ובראשונה, חשוב לציין כי כל המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם ; ת"י 1212, ת"י 931, BS5051, EN1063, N.F.P.A , ISO 9002, ובנוסף, מחלקת הייצור הקפדנית ודייקנית שלנו עומדת ביעדים ובזמנים לחוצים, מבלי לגרוע מאיכות המוצרים שלנו.

לנו חשוב שכל לקוח יהיה מרוצה

אצלנו בחברת ח.ד הנדסת מיגון אש מכירים בחשיבותו של כל לקוח ולקוח. אנחנו מאמינים בשירות איכותי, ומקפידים ללוות את הלקוחות שלנו לאורך כל התהליך עם אנשי צוות מקצועיים ומנוסים, קשובים ושירותיים משלב התכנון, הייצור ועד התקנת המוצר באתר. אנחנו מאמינים כי מקומנו בצמרת תחום המיגון והבטיחות הושג ונשמר הודות לערכים של אדיבות, יושר, אמינות ואיכות.

זכוכית חסינת אש