למה חשוב לשים לב כאשר אנו באים לרכוש דלתות ירי מזוגגות ?

במציאות המורכבת בה אנו חיים יש צורך לקחת בחשבון מגוון סוגיות בטחוניות כשאר מתכננים בנייה או שיפור של מבנה.

אנחנו בחברת ח.ד הנדסת מיגון אש מציעים לכם מגוון מוצרי בטיחות, אצלנו תמצאו צוות מנוסה ומומחה לפיתוח, ייצור והתקנה של דלתות בטחון, דלתות אש, חלונות אש, מחיצות אש ועוד. מחלקת המחקר ופיתוח שלנו מקצועית ויצירתית, ומעניקה לכם מגוון פתרונות בתחום הפריצה קרה, הדף, אש, עשן ועוד.

דלתות בטחון זכוכית של חברת ח.ד הנדסת מיגון אש

דלתות ירי מזוגגות, בשונה מחברותיהן העשויות פלדה, הן למעשה הפתרון המושלם עבור מי שאינו רוצה להתפשר באיכות וברמת הבטיחות ולהיות מוגן, אך בו בזמן אינו רוצה להתפשר בפן האסתטי. דלתות ירי מזוגגות, כמו כל הדלתות החסינות שלנו מזכוכית מורכבות ממערכת פרופילים חכמה, אשר מאפשרת גמישות בתכנון, ובכך מעניקה את היכולת להתאים את המימדים והניראות של המוצר לתכנון האדריכלי ועיצובו של החלל.

ברצוננו להדגיש כי כל המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם ת"י 1212, ת"י 931, BS5051, EN1063, N.F.P.A , ISO 9002. מחלקת הייצור שלנו קפדנית ומנוסה, ויודעת לעמוד ביעדים ובזמנים לחוצים, מבלי לגרוע מאיכות המוצרים.

מקפידים על איכות גם בשירות ללקוח

אנחנו בחברת ח.ד הנדסת מיגון אש יודעים כי הלקוח הוא בעל חשיבות רבה, אנו רואים עצמנו כנותני שירות לטווח ארוך, ומעניקים ללקוחות שלנו ליווי צמוד תוך הקשבה לצרכיהם החל משלב התכנון, דרך הייצור ופיתוח, עד ההתקנה בשטח ואף אחרי סיום הפרויקט.

אצלנו תמצאו צוות מקצועי, אדיב ומנוסה, אשר יעניק לכם את שירות צמוד, קפדן ואיכותי. אנחנו מאמינים כי מקומנו בצמרת תחום המיגון והבטיחות הושג ונשמר לא רק הודות למוצרינו האיכותיים, אלא גם הודות לשירותיות ושמירה על ערכים של יושר, אדיבות ואמינות.

דלתות ירי מזוגגות