דלתות נגד פריצה בהיבט הבטחון

תחושה החשובה לכולנו, כולם רוצים להרגיש בטוחים ורגועים. רבים מאיתנו חוששים כי דלתות הבית הן נקודת החולשה מבחינת בטחון, והיינו רוצים דלתות נגד פריצה בכניסה לבית. חברת ח.ד הנדסת מיגון אש עומדת בצמרת תחום המיגון ובטיחות, ומציעה לכם מגוון מוצרי בטיחות ובטחון. צוות המומחים שלנו בעלי נסיון רב בייצור, התקנה ופיתוח של אמצעי מיגון ירי, פריצה קרה, אש והדף הכוללים דלתות, חלונות, מחיצות וקירות.

בימינו, אף שבטיחות היא שיקול מרכזי בתכנון של מבנה, היא אינה במקום ניראות טובה. אנשים שרוצים דלתות נגד פריצה בכניסה לבית, אין זה אומר שאינם רוצים דלת נעימה לעין, שתשתלב עם העיצוב של החלל. אנחנו בבהחלט מודעים לחשיבות האסתטיקה של החלל, ולכן המוצרים שלנו מורכבים ממערכת פרופילים חכמה אשר מאפשרת גמישות תכנונית ומעניקה את היכולת להתאים את המוצר לצרכיו האישיים של הלקוח והתכנון האדריכלי.

בתחום שלנו, העוסק בבטיחות, ההקפדה היא ראשונה בחשיבות, ויש לציין כי כל המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם; ת"י 1212, ת"י 931, BS5051, EN1063, N.F.P.A , ISO 9002.

אצלנו תמצאו מחלקת מחקר ופיתוח יצירתית ומנוסה, אשר תעניק לכם מגוון פתרונות בתחום הפריצה קרה, הדף,אש, עשן ועוד. מחלקת הייצור הקפדנית שלנו עומדת ביעדים ובזמנים לחוצים, מבלי לגרוע מאיכות המוצרים, הביצוע והגימור.

 

מה חשוב לבדוק ולמה לקנות דלתות בטיחות נגד פריצה אצלינו ?

 

אנחנו מכירים בחשיבותו של כל לקוח ומאמינים בשירות איכותי לא מתפשר. אנו מעניקים שירותיתיות, הקשבה והקפדה שהלקוח יהיה מרוצה, החל משלב התכנון, דרך הייצור ועד התקנת המוצר באתר.

ח.ד הנדסת מיגון אש הינה חברה השמה דגש בלקוחותיה. כחברה הפועלת לטווח ארוך, אנו מקפידים לעשות הכל על מנת שלקוחותינו יהיו מרוצים לאורך זמן, משום כך, אנחנו מעניקים ליווי צמוד וקשוב לפני, במהלך וגם לאחר סיום הפרויקט. אנו יודעים כי מקומנו בצמרת תחום המיגון והבטיחות הושג הודות לשמירה על ערכים של אמינות, איכות, אדיבות ויושר.

דלתות נגד פריצה