מהי דלת אש זכוכית

דלת אש היא למעשה דלת מיוחדת הנועדה לסייע בבלימת ועיכוב התפשטות שריפה. היא יוצרת חיץ זמני בין החדר בו התפשטה אש או עשן לבית החללים הסמוכים, ובכך מאפשרת פרק זמן נוסף למילוט וחילוץ במקרה של שריפה. דלת אש זכוכית משרתת את אותה המטרה בדיוק, אך יותר נעימה חזותית מחברותיה העשויות פלדה.

הדלת כוללת שני משטחים משני צידיה, בניהם חלל בידוד שתפקידו לשמור על צד אחד של הדלת אפשרי למגע במקרה של אש בצידה השני.

דלתות אש זכוכית של חברת ח.ד הנדסת מיגון אש

אצלנו בחברת ח.ד הנדסת מיגון אש צוות מנוסה ומומחה לפיתוח, ייצור והתקנה של דלתות אש, חלונות אש, מחיצות אש ועוד. מחלקת המחקר ופיתוח שלנו מעניקה לכם מגוון פתרונות בתחום האש, עשן, פריצה קרה, הדף ועוד.

חשוב לציין כי כל המוצרים שלנו עומדים בתקנים ת"י 1212, ת"י 931, BS5051, EN1063, N.F.P.A , ISO 9002 – המחמירים ביותר בארץ ובעולם, ומחלקת הייצור הקפדנית ודייקנית שלנו עומדת ביעדים ובזמנים לחוצים, מבלי לגרוע מאיכות המוצרים שלנו, הביצוע והגימור.

דלת אש זכוכית הינה הפתרון המושלם עבור מי שאינו רוצה להתפשר באיכות ולהיות מוגן מפני אש, אך בו בזמן אינו רוצה להתפשר בפן האסתטי. דלתות האש שלנו מורכבות ממערכת פרופילים חכמה, אשר מאפשרת גמישות בתכנון, ולפיכך את היכולת להתאים את המימדים והניראות של המוצר, הכל בהתאם לתכנון האדריכלי ועיצובו של החלל.

 

אצלנו כל לקוח הוא חשוב

 

אנחנו בחברת ח.ד הנדסת מיגון אש מאמינים בשירות איכותי ומכירים בחשיבותו של כל לקוח. תוך הקפדה שהלקוח יהיה מרוצה, אנחנו קשובים ושירותיים לאורך כל התהליך, משלב התכנון, הייצור ועד התקנת המוצר באתר. כל שלב מאופיין בהליכי בקרת איכות קפדניים, והליווי ממשיך גם לאחר סיום הפרויקט לפי צרכי הלקוח.

אנחנו מאמינים כי מקומנו בצמרת תחום המיגון והבטיחות הושג הודות לשמירה על ערכים של אדיבות, יושר, אמינות ואיכות.

דלתות אש זכוכית