מהי דלת עשן ?

דלת עשן, או דלת אש, היא דלת בעלת יכולת עמידות בפני אש למספר שעות. עמידות זו נועדה להפחית את כמות האש והעשן המתפשטים במבנה בעת שריפה, למנוע את מעברם בין הקומות ובנוסף ליצור פרק זמן נוסף למילוט או חילוץ בטוח של בני אדם החוצה מהמבנה.

דלת אש עשויה משילוב של מספר חומרים, והם, כמו גם הצירים שלה והמסגרות חייבים לעמוד בתקני בטיחות נוקשים.

חברת ח.ד הנדסת מיגון אש – מפתחים מייצרים ומתקינים דלתות עשן

הכירו, חברת ח.ד הנדסת מיגון אש, בעלת נסיון רב במתן פתרונות בתחום עשן, אש, הדף ועוד. אצלנו תמצאו צוות מומחים מנוסה ומקצועי שמפתח מייצר ומתקין מגוון מוצרים כגון דלת עשן, מחיצת אש, חלונות אש ועוד. אנו מציעים לכם מחלקת ייצור מקצועית, דייקנית וקפדנית, שיודעת לעמוד בזמנים צפופים, תוך הקפדה על ביצוע, גימור ובקרת איכות של כל המוצרים.

כנדרש בתחום, ובאופן חשוב ביותר, כל מוצרינו עומדים בתקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם; ת"י 931, ת"י 1212, BS5051, ISO 9002, EN1063, N.F.P.A.

לאור העובדה שכיום רוב ככל הפרויקטים מציגים חזון אסתטי של אדריכל, כך גם המוצרים שלנו מעניקים את כל ההגנה והבטיחות מבלי לגרוע מהפן האסתטי. דלתות העשן ואש שלנו מורכבות ממערכת פרופילים חכמה, שתאפשר לכם גמישות, ותתאים לתכנון. נראות המוצר תהיה חלק מעיצוב החלל ולא תתנגש ברצון לחלל בטוח וגם נעים לעין.

אנו מכירים בחשיבותו של כל לקוח

חברת ח.ד הנדסת מיגון אש מאמינה כי כל לקוח וכל פרויקט הם חשובים, ואנו שומרים על מקומנו בפסגת תחום המיגון ובטיחות בזכות הקפדה על ערכים של יושר, אדיבות, איכות ואמינות.

אנחנו מציעים שירות איכותי ומקצועי, תמיד קשובים לצרכי הלקוחות, ומעניקים יחס שירותי ונעים בליווי לאורך כל התהליך, החל משלב התכנון, דרך הפיתוח ייצור המוצר והתקנתו באתר. במידת הצורך הליווי ממשיך גם לאחר סיום הפרויקט, לפי צרכי הלקוח, וכל שלב יאופיין בבקרת איכות קפדנית, ואף ייעוץ חיצוני במידת הצורך.

דלת עשן