האם דלתות אש מזוגגות בטוחות?

האם דלתות אש מזוגגות בטוחות?

קודם כל, אם אינכם בטוחים מה זה דלתות אש מזוגגות, תוכלו לקרוא את המאמר שלנו כאן, אבל בפשטות… דלת אש מזוגגת היא דלת שזוגגה בזכוכית מדורגת אש, חומרים ו ציפויים.

למרות שנבנו במיוחד עבור הגנה מפני אש, לעתים קרובות אנו עדיין מקבלים שאלות לגבי דלתות אש בנוגע למידת בטיחותן בפועל וכיצד נעשה בהן שימוש נכון כדי לספק את ההגנה הטובה ביותר מפני שריפות והתפשטותן.

למעלה מ-3 מיליון דלתות אש מותקנות מדי שנה רק למשל בבריטניה וכל אחת מהן צריכה להיות מותקנת כראוי כדי לספק את ההגנה האפקטיבית ביותר מפני אש, זה לא שונה עבור דלתות אש מזוגגות. זה אומר שהצעד הראשון שלך הוא תמיד לקבל את הדלת מהחברה הנכונה (אנחנו) ומערכות פוטנציאליות מותקנות על ידי איש מקצוע. דלתות קצת יותר מסובכות ממה שהן נראות, במיוחד דלתות אש, שכן יש להתאים אותן כדי להגביל את זרימת האוויר כלפי חוץ שאחרת תפיץ אש לחדרים שונים.

זכוכית מדורגת אש מאפשרת לאור להיכנס למשרד או למקום העבודה שלך, מאפשרת לאנשים במשרד שלך להסתכל החוצה מהחלון בבהירות, תוך מתן הגנה במונחים של בלימת שריפות, כמו גם אפשרות לשימוש ככניסה ראשית, פנימית פתחים או דלתות מעבדה. מסיבה זו, הם בחירה פופולרית באמת, אבל עד כמה הם בטוחים בדיוק?

בשורה התחתונה – האם דלתות אש מזוגגות בטוחות?
כן. בהתקנה נכונה, דלתות אש מזוגגות מציעות הגנה מספקת. עם זאת, ראוי לציין שדלתות אש מזוגגות אינן צריכות להוות תחליף לתוכנית מילוט מאש אמיתית ולהפוך את כל העובדים שלך למודעים לתוכנית ולנקודות ההרכבה. דלתות אלו רק פועלות כדרך לקנות לך ולעובדים שלך יותר זמן להימלט ולהגביל נזקים נוספים הנגרמים מהתפשטות אש ופיצוצים.