בשנים האחרונות חלונות אש הפכו למוצר נפוץ וחשוב בענף הבנייה, בישראל ובעולם. מטרת חלון האש היא ליצור חיץ לפרק זמן בין חדר בו פרצה שריפה לבין חללים הסמוכים לו, ובכך לעכב את התפשטות האש, למנוע פגיעה נרחבת באנשים, ולאפשר זמן נוסף למילוט וחילוץ בטוחים.

חלונות האש של חברת ח.ד הנדסת מיגון אש

אנחנו בחברת ח.ד הנדסת מיגון אש מומחים בעלי נסיון בייצור, התקנה ופיתוח של אמצעי מיגון אש, ירי, הדף ופריצה קרה הכוללים דלתות, חלונות, מחיצות וקירות. מחלקת הייצור שלנו מקצועית ודייקנית ועומדת בלוחות זמנים דחוקים מבלי שייפגעו האיכות, ביצוע וגימור של המוצרים שלנו.

מחלקת המחקר והפיתוח שלנו עומדת לרשות לקוחותינו במתן פתרונות יצירתיים לכל בעיות בתחומי אש, עשן, מיגון ירי, הדף ופריצה קרה. כל מוצרינו עומדים בתקנים המחמירים בארץ ובעולם: ת"י 1212, ת"י 931, BS5051 ו-EN1063, N.F.P.A וכמו כן ISO 9002.

היות וכיום אסתטיקה של החלל הינה עניין בעל חשיבות רבה, אנו שמחים ליידע כי מערכת הפרופילים החכמה ממנה מורכבים מוצרי החברה מאפשרת גמישות תכנונית ומעניקה את היכולת להתאים את מימדיו של המוצר לצרכיו האישיים של הלקוח והתכנון האדריכלי.

שירות וליווי באיכות גבוהה

עובדי החברה המקצועיים שלנו מלווים אתכם בתהליך כולו, משלב התכנון בשיתוף עם מתכנני הפרויקט, דרך הייצור וכלה בהתקנת המוצר באתר. כל שלב לאורך הדרך או בעיה שמתעוררת מתאפיינים בתהליך בקרת איכות קפדני, הכולל ייעוץ חיצוני במידת הצורך.

אצלנו בחברת ח.ד הנדסת מיגון אש מאמינים בשירות ראשון במעלה ויודעים כי כל לקוח הוא חשוב. כחברה המתמקדת בפעילות לטווח ארוך, אנחנו מקפידים לעשות הכל על מנת שלקוחותינו יהיו מרוצים, במיידי ולאורך זמן. משום כך, אנחנו קשובים לצרכי הלקוחות לפני, במהלך וגם לאחר סיום הפרויקט.

בתור חברה היושבת בצמרת של תחום המיגון ובטיחות, אנו פועלים תמיד תוך שמירה על ערכי הליבה בהם אנו מאמינים; אמינות, יושרה, איכות, אדיבות ויצירתיות.

 

חלונות אש