מהם בעצם מחיצות אש ועשן ?

 למי שטרם שמע, היא מוצר שכיח וחשוב בעולם הבנייה כיום. היא בעלת יכולת עמידות בפני אש לזמן ממושך מספיק, ויוצרת מעין חיץ בין חללים, אלו העולים באש ואלו שלא, ובכך מסייעת לעכב התפשטות של אש או עשן במבנה. היא מעניקה פרק זמן נוסף עבור האנשים להמלט מהמבנה, ומאפשרת פינוי או חילוץ ממשוכים יותר.

אנחנו בחברת ח.ד הנדסת מיגון אש מציעים לכם צוות מקצועי ומיומן בעלי נסיון רב בתחום אמצעי מיגון אש. לרשותכם מחלקת ייצור דייקנית ומנוסה, המקפידה על עמידה בלוחות זמנים תוך שימור איכות וגימור של מוצר ראשונים במעלה. נסיון רב השנים שלנו העמיד אותנו בראש החברות לבטיחות ומיגון אש, ואנו מומחים בייצור, התקנה ופיתוח של אמצעי מיגון אש, עשן, הדף הכוללים דלתות, חלונות, מחיצות וקירות.

כנדרש ומוקפד בתחומינו, כל המוצרים שאנו מייצרים ומציעים עומדים בתקנים המחמירים בארץ ובעולם: ת"י 1212, ת"י 931, BS5051 ו-EN1063, N.F.P.A , ISO 9002.

בנוסף, אנו שמחים ליידע אתכם כי כשאתם פונים אלינו לפתרוות מיגון ובטיחות, אתם לא צריכים לוותר על הרצון לניראות נעימה לעין של החלל שלכם. מערכת הפרופילים החכמה ממנה מורכבים מוצרי החברה מעניקה גמישות תכנונית ותאפשר לכם להתאים את המוצר לצרכים העיצוביים של החלל או לתכנון האדריכלי.

 

למה לקנות מחיצות אש ועשן דווקא אצלינו ?

 

בהיותנו חברה הנמצאת בפסגה בתחומנו, אנחנו יודעים שאמינות, אדיבות, יושר ויצירתיות הם הערכים שמחזיקים אותנו שם. העובדים המנוסים שלנו ילוו אתכם בתהליך כולו, משלב התכנון, דרך הייצור וכלה בהתקנת המוצר באתר, וכל שלב לאורך הדרך או בעיה שתתעורר יתאפיינו בתהליך בקרת איכות קפדני, ואף ייעוץ חיצוני במידת הצורך.

אנו בחברת ח.ד הנדסת מיגון אש יודעים כי כל לקוח הוא חשוב, ומאמינים בשירות אמין ואיכותי. בתור חברה המתמקדת בפעילות לטווח ארוך, אנחנו שואפים שכל לקוח יצא מרוצה ומקפידים לעשות הכל לשם כך. אנחנו קשובים לצרכי הלקוחות לפני, במהלך וגם לאחר סיום הפרויקט.

מחיצות אש ועשן